img

Zalety zamkniętej mobilnej przyczepy detailingowej

Czy warto zainwestować w mobilną przyczepę dla Twojego biznesu auto detailingowego? Często zadają nam to pytanie. Tak naprawdę sprowadza się to do tego:

  • Czy jesteś całkowicie zadowolony z posiadania tych wszystkich materiałów do auto detailingu przechowywanych z tyłu rodzinnego samochodu lub vana?
  • Czy przenoszenie sprzętu do auto detailingu, gdy trzeba zabrać pasażerów staje się trochę stary?
  • I czy nie byłoby miło mieć generator, sprężarkę powietrza i zbiornik wody z silnikiem myjki ciśnieniowej wszystko gotowe do rock and roll, kiedy przyjeżdżasz do pracy?

Mobilna przyczepa detailingowa

Jeśli poważnie myślisz o pójściu na całość ze swoim mobilnym biznesem auto detailingowym, będziesz potrzebował wyżej wspomnianego generatora, kompresora powietrza i zbiornika na wodę, które są dostępne w pełnym trybie mobilnym. Będziesz również potrzebował miejsca na bufor obrotowy, myjkę ciśnieniową i narzędzia pneumatyczne. Nie zapomnij też o wszystkich mydłach, środkach czyszczących, odtłuszczaczach, odplamiaczach, szamponach, szczotkach, szmatkach i ręcznikach, które najprawdopodobniej obecnie znajdują się z tyłu Twojej ciężarówki.

Rzecz w tym, że zamknięta przyczepa, która posiada co najmniej 5 stóp na 8 stóp wnętrza nie tylko ma mnóstwo miejsca do bezpiecznego przechowywania wszystkich urządzeń i materiałów do auto detailingu, ale można przykręcić większy sprzęt, co oznacza, że absolutnie masz swój własny mobilny sklep auto detailing. Pomyśl o nim jak o warsztacie na kółkach.

A na koniec dnia, odczepiasz przyczepę na podjeździe lub wiacie, myjesz ręce i odchodzisz. Oznacza to, że Twój rodzinny pojazd może ponownie odzyskać status głównego środka transportu, do którego został przeznaczony. Jazda bez bałaganu, bez przemysłowych zapachów, bez stukających butelek i szczotek.

Jeśli przekonaliśmy Cię tak daleko, że zamknięty mobilny auto detailing przyczepa może być trasa chcesz iść, należy pamiętać, że podczas gdy istnieje duży wybór marek i stylów tam, musisz wybrać jeden, który może bezpiecznie pomieścić wszystkie swoje rzeczy i późniejszy ciężar.

Mobilna przyczepa do detailingu musi być ciężki obowiązek. W końcu, najprawdopodobniej przewozisz 90-funtowy zbiornik na wodę, a przy wadze wody 8,33 funta na galon, mówimy o 750 funtach plus waga zbiornika. I uwierzcie nam na słowo - cała ta woda chlupocząca wewnątrz przyczepy użytkowej może szybko spowodować katastrofę przyczepy zbudowanej do celów komercyjnych. A jeśli myślałeś o zbudowaniu własnej przyczepy i wyposażeniu jej w części ze sklepu z narzędziami, to nic z tego! Jasne, początkowo możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale na dłuższą metę nieuchronnie pojawią się problemy ze sprzętem, które spowodują przestoje. A wszyscy wiemy, że przestoje kosztują Cię pieniądze i mogą pozbawić Cię klientów.

Kupiona w sklepie przyczepa użytkowa nie jest w żaden sposób przystosowana do przewożenia zbiorników z wodą, nie mówiąc już o ciężkich kompresorach, generatorach i tonie zapasów. Większość z tych przyczep została zbudowana z myślą o kosiarkach, koncesjonariuszach żywności i myjniach dla zwierząt. A żadna z nich nie pasuje do Twojego opisu pracy.

A ponieważ jest to nasz blog, nie wstydzimy się promować naszej własnej, w pełni wyposażonej, zamkniętej przyczepy, która została zbudowana z myślą o mobilnych auto detailerach. Jest to Detail King DK5800 i pomyśleliśmy o wszystkim.

Wzięliśmy nawet pod uwagę Państwa marketing i reklamę. Dlatego też zaprojektowaliśmy zewnętrzną ścianę naszej przyczepy bez zbędnych śrub, nitów i innych elementów rozpraszających uwagę, co pozwala na umieszczenie na zewnątrz nazwy firmy, logo i numeru kontaktowego. Mówiąc o mobilnym billboardzie, to oznakowanie jest prawie gwarantowane, aby zwiększyć zainteresowanie Twoją firmą.

Ewelina Karpińska

Redakcja Meguiars.com.pl

Zobacz również